VB Leasing – korzystny czy nie dla małej firmy?

leasingVB Leasing to firma doceniana i lubiana przez klientów. W tym roku została odznaczona Srebrnym Laurem Konsumenta, właśnie za usługi leasingu. Co wyróżnia VB Leasing spośród innych to ciągłe staranie o rozwój swoich produktów i tym samym pełne zadowolenie klienta. To właśnie u nich wprowadzono tzw. „Pakiet Bezpieczeństwa” polegający na monitorowaniu całą dobę miejsca pobytu pojazdu. Wprowadzono tu także DNA Program, polegający na pokryciu auta mikrocząsteczkami. W przypadku kradzieży, tylko jedna cząsteczka wystarczy aby policja była w stanie zidentyfikować pojazd. VB Leasing to jeden z liderów leasingu konsumenckiego, a za co cenią go przedsiębiorcy?

Za nowoczesne rozwiązania

  • Możliwość outsourcingu w zarządzaniu flotą. Cały serwis techniczny, naprawy, paliwo, ubezpieczenie leżą w gestii pracowników VB Leasing. Brak obciążeń i ryzyka, poprzez stałą ewentualną dostępność samochodu zastępczego, nie zagraża płynności finansowej przedsiębiorstwa. Stałe raporty ze strony VB Leasing zapewniają stałą kontrolę i efektywne zarządzanie.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy. Szybka decyzja kredytowa, niezwykle elastyczne warunki finansowania, także w euro.
  • Długi okres finansowania do 60 miesięcy, dostosowanie harmonogramu spłat do potrzeb i możliwości klienta.
  • Możliwość finansowania projektów inwestycyjnych z udziałem dotacji unijnych.

Wszystkie te cechy wspierają właśnie głównie sektor małych i średnich przedsiębiorstw, którym najczęściej najtrudniej jest utrzymać płynność finansową, a przy tym często korzystają z zewnętrznych źródeł finansowania. Obecnie są to również dopłaty i programy unijne.

Kolejnym atutem VB Leasing jest produkt leasing All inclusive: oferujący rzeczywiście wszystko, serwis techniczny, ubezpieczenie, assistance i samochody zastępcze.

VB Leasing to firma z najwyższej półki, która zaoferuje właśnie małym firmom najwięcej, ograniczając koszty do minimum i oferując najwięcej, aby flota samochodowa nie była dla niej obciążeniem.

No comments yet.

Dodaj komentarz