Opinia o leasingu w firmie Masterlease

masterleaseChcesz leasingować auto, a tym samym nie martwić się o jego serwisowanie, ubezpieczenie i likwidację potencjalnych szkód. Jako właściciel firmy lub przedstawiciel wolnego zawodu nie masz czasu na zbędną papierologię i żmudne przedzieranie się przez setki leasingowych ofert. Twój czas to pieniądz, nie zamierzasz płacić ani złotówki więcej niż jest to niezbędne.

Wybierz ofertę firmy Masterlease odznaczoną w 2011 „Orderem Finansowym” przyznawanym przez „Market &Broker”. Nasza opinia o leasingu w firmie Masterlease jest jak najbardziej pozytywna.

Plusy Masterlease

Leasing w Masterlease to minimum formalności. Do podpisania umowy niezbędne są jedynie dokumenty rejestrowe firmy i dowód tożsamości. W przypadku leasingu konsumenckiego Profesja, nie ma opłaty wstępnej, a okres leasingowania to nawet 60 miesięcy. Dla firm większych niż 1 osobowa opłata wstępna nie przekracza 5%. Nie będziemy musieli czekać wieki na decyzję.

Mamy tu do czynienia z naprawdę sprawnym działaniem. Decyzja zostanie wydana w 24 godziny. Możemy przy tym liczyć na szereg rabatów na większość modeli. A gdy już staniemy się klientem Masterlease nie będziemy musieli martwić się o obsługę techniczną, serwisowanie, czy wymianę opon. W wersji leasing Plus na szym zmartwieniem nie będzie też ubezpieczenie czy likwidacja potencjalnej szkody. Możemy też liczyć bez problemu na samochód zastępczy.

Leasing dla młodych firm

A to wszystko nawet wtedy gdy jesteśmy bardzo młodą firmą. No dobrze, a co jeśli nie możemy pozwolić sobie na leasing? Wtedy Masterlease znajdzie dla nas rozwiązanie. Możemy skorzystać z propozycji Wynajmu Elastycznego z ratą malejącą. I ponownie na okres maksymalnie 24 miesięcy będziemy mogli korzystać z bogatego pakietu usług, łącznie z likwidacją szkód i samochodem zastępczym.

Wlicz leasing w koszty

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że koszty tego wynajmu możemy śmiało wliczyć w koszty uzyskania przychodu naszej firmy.

Nie musisz wierzyć na słowo, skontaktuj się z Masterlease i dopytaj o szczegóły. Wynajem elastyczny na krótki okres może też być doskonałym wstępem do podjęcia decyzji o podpisaniu umowy leasingu i podjęcia udanej współpracy właśnie w tej formie.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz