Getin Leasing na samochód – opinie, czy warto skorzystać?

Jeżeli od produktów finansowych oczekujecie nowoczesności i elastyczności to Getin Leasing jest tym czego właśnie szukacie.

 • Minimum formalności wystarczy dowód osobisty

 • Długi okres finansowania nawet 84 miesiące

 • Niska opłata wstępna od 1%

 • Możliwość dobrania najlepszego dla siebie harmonogramu spłat

 • Pełna obsługa techniczna i serwisowa.

getin leasingTo atuty szczególnie korzystne dla nowej niewielkiej firmy, której możliwości finansowe są jeszcze ograniczone. Szczególnie korzystne są raty sezonowe, czyli harmonogram spłat dostosowany do rytmu przychodów w firmie. Przedsiębiorca nie jest zmuszony martwić się i walczyć o płynność finansową. Getin Leasing to firma mająca za sobą potężne zaplecze logistyczne i finansowe, a co za tym idzie doświadczenie, które bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych klientom usług.

Kolejnym atutem nie do przecenienia jest możliwość wydania decyzji nawet w kilka minut, a więc nie tracimy czasu na zbędną biurokrację.

Powiecie, że to wszystko można znaleźć w innych firmach leasingowych w szerszym lub węższym zakresie.

Jednak tylko Getin Leasing dysponuje takim produktem jak rachunek do spłaty dla firm, który może pełnić również funkcję rachunku firmowego. Rachunek jest oprocentowany na 4% wpłacając więc pieniądze wcześniej, firma zarabia, a rata leasingowa jest pobierana z konta w terminie wymagalności. Dodatkowo Getin Leasing oferuje bonus na konto na paliwo i kartę paliwową BP, która pozwala wydatnie ograniczyć wydatki. Właśnie ten rachunek, i taką możliwość sprawnych opłat za leasing klienci chwalą sobie najbardziej.

Rzeczą, na którą warto jednak zwrócić szczególną uwagę jest pakiet ubezpieczenia. Śledząc opinie na forach internetowych można spotkać się z opiniami, że ubezpieczenie można wykupić jednak taniej indywidualnie. Podobnie jak w przypadku innych firm leasingowych decydując się na ofertę nie trzeba zakładać, że zawsze wszystko będzie rzeczywiście najtaniej. Starajmy się stale monitorować sytuację, a wtedy na pewno uda nam się uniknąć zbędnych kosztów.

 

,

6 komentarzy to “Getin Leasing na samochód – opinie, czy warto skorzystać?”

 1. Driver Grudzień 10, 2014 at 3:52 pm # Odpowiedz

  Z dużych firm zajmujących się udzielaniem leasingu polecam jedynie Raiffaisen – zwłaszcza jego nowe oferty, bo świetnie pasują do małych i średnich firm, a te, jak wiadomo, napędzają rodzimą gospodarkę.

 2. Julka Kwiecień 22, 2015 at 10:58 am # Odpowiedz

  Faktycznie Getin Leasing to jedna z lepszych firm leasingowych na naszym rynku:
  http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/getin-leasing.html
  W tej chwili mają bardzo ciekawą ofertę leasing 103%.

 3. danii Sierpień 13, 2015 at 9:33 am # Odpowiedz

  Getin pośredniczy też w lepszej opcji niż leasing, a formalności jest równie mało. Chodzi o kredyt z dotacją, którą przyznaje za umieszczenie na aucie reklamy. Co miesiąc, przez cały okres kredytowania dostaje się 600 zł, mnie to starcza na całą ratę, czyli auto za free. W tej ofercie są dostępne atrakcyjne, zadbane samochody z roczników 2010-2013.

 4. Olek Listopad 28, 2016 at 1:21 pm # Odpowiedz

  Ja jestem bardzo zadowolony, nie dośc ze decyzję bardzo szybko dostalem to jeszcze na bardzo długi okres mimo że moja firma jest młoda. Pani ktora mi przedstawiala ofertę tez bardzo elokwentna moim zdaniem i wszystko mi tlumaczyła

 5. mario Grudzień 10, 2016 at 6:50 pm # Odpowiedz

  Osobiście skorzystałem z oferty leasingu w Getin Leasing i chwalę sobie, warunki współpracy bardzo dobre, umowa jasna, minimum formalności, decyzja zapadła szybko i mam swój wymarzony samochód dzięki nim

 6. ArturKruk Grudzień 21, 2016 at 8:51 am # Odpowiedz

  Jedna z lepszych firm z która miałem okazje współpracować. po problemach w innym banku kolejny leasing wziąłem w Getin i jestem zadowolony na prawdę. Nie dość że o wiele szybsza informacja o decyzji to korzystne warunki leasingu i co ważne długi okres leasingowania na czym mi bardzo zależało. Pracownicy też są poinformowani nie ma problemu z załatwianiem niczego.

Dodaj komentarz