Getin Leasing na samochód – opinie, czy warto skorzystać?

Jeżeli od produktów finansowych oczekujecie nowoczesności i elastyczności to Getin Leasing jest tym czego właśnie szukacie.

 • Minimum formalności wystarczy dowód osobisty

 • Długi okres finansowania nawet 84 miesiące

 • Niska opłata wstępna od 1%

 • Możliwość dobrania najlepszego dla siebie harmonogramu spłat

 • Pełna obsługa techniczna i serwisowa.

getin leasingTo atuty szczególnie korzystne dla nowej niewielkiej firmy, której możliwości finansowe są jeszcze ograniczone. Szczególnie korzystne są raty sezonowe, czyli harmonogram spłat dostosowany do rytmu przychodów w firmie. Przedsiębiorca nie jest zmuszony martwić się i walczyć o płynność finansową. Getin Leasing to firma mająca za sobą potężne zaplecze logistyczne i finansowe, a co za tym idzie doświadczenie, które bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych klientom usług.

Kolejnym atutem nie do przecenienia jest możliwość wydania decyzji nawet w kilka minut, a więc nie tracimy czasu na zbędną biurokrację.

Powiecie, że to wszystko można znaleźć w innych firmach leasingowych w szerszym lub węższym zakresie.

Jednak tylko Getin Leasing dysponuje takim produktem jak rachunek do spłaty dla firm, który może pełnić również funkcję rachunku firmowego. Rachunek jest oprocentowany na 4% wpłacając więc pieniądze wcześniej, firma zarabia, a rata leasingowa jest pobierana z konta w terminie wymagalności. Dodatkowo Getin Leasing oferuje bonus na konto na paliwo i kartę paliwową BP, która pozwala wydatnie ograniczyć wydatki. Właśnie ten rachunek, i taką możliwość sprawnych opłat za leasing klienci chwalą sobie najbardziej.

Rzeczą, na którą warto jednak zwrócić szczególną uwagę jest pakiet ubezpieczenia. Śledząc opinie na forach internetowych można spotkać się z opiniami, że ubezpieczenie można wykupić jednak taniej indywidualnie. Podobnie jak w przypadku innych firm leasingowych decydując się na ofertę nie trzeba zakładać, że zawsze wszystko będzie rzeczywiście najtaniej. Starajmy się stale monitorować sytuację, a wtedy na pewno uda nam się uniknąć zbędnych kosztów.

 

,

3 Responses to “Getin Leasing na samochód – opinie, czy warto skorzystać?”

 1. Driver Grudzień 10, 2014 at 3:52 pm # Odpowiedz

  Z dużych firm zajmujących się udzielaniem leasingu polecam jedynie Raiffaisen – zwłaszcza jego nowe oferty, bo świetnie pasują do małych i średnich firm, a te, jak wiadomo, napędzają rodzimą gospodarkę.

 2. Julka Kwiecień 22, 2015 at 10:58 am # Odpowiedz

  Faktycznie Getin Leasing to jedna z lepszych firm leasingowych na naszym rynku:
  http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/getin-leasing.html
  W tej chwili mają bardzo ciekawą ofertę leasing 103%.

 3. danii Sierpień 13, 2015 at 9:33 am # Odpowiedz

  Getin pośredniczy też w lepszej opcji niż leasing, a formalności jest równie mało. Chodzi o kredyt z dotacją, którą przyznaje za umieszczenie na aucie reklamy. Co miesiąc, przez cały okres kredytowania dostaje się 600 zł, mnie to starcza na całą ratę, czyli auto za free. W tej ofercie są dostępne atrakcyjne, zadbane samochody z roczników 2010-2013.

Dodaj komentarz